ČO PONÚKAME

 • REŠTAURÁCIA
  Vážení zákazníci srdečne Vás vítame v novootvorenej reštaurácii, v ktorej sme pre Vás vypracovali nový jedálny lístok zo širokou škálou jedál z modernej gastronómie. Jedlá sú pripravované z čerstvých surovín, na masle olivovom oleji a omáčky sú vyrobené zo šľahačkovej smotany a silných vývarov. Nepoužívame žiadne polotovary ani zvýrazňovače chuti, len bylinky a čerstvé koreniny. Prílohy k jedlám sú nami odporučené, aby vytvorili spolu s hlavným jedlom harmóniu chuti. Pre ľudí, ktorí pripravujú pre Vás tieto jedlá, nie je varenie len práca ale aj poslanie, aby ste mali z jedla príjemný zážitok. Prajeme Vám dobrú chuť! Kolektív Motorestu Havran.

 • UBYTOVANIE
  Reštaurácia Motorest Havran Častkov sa nachádza 7 km od Senice na hlavnej trase Senica-Holíč-Hodonín. Reštaurácia má kapacitu 40 osôb, salónik 20 osôb, terasa 30 osôb. Motorest prešiel rekonštrukciou budovy, ponúkame aj úplne nový jedálny lístok so širokou škálou jedál z modernej gastronómie. V objekte je Wifi free, televízia. K objektu patrí veľké parkovisko, hneď v susedstve je čerpacia stanica Shell. Ubytovanie: 2 apartmány. Každý apartmán je typu 3-izbového bytu so samostatným vchodom, spoločenskou miestnosťou, sprchou, WC, 2 miestnosti, 7 lôžok. Cena za osobu na 1 noc 7 eur s možnosťou raňajok. Dlhodobé ubytovanie v priestoroch cena zmluvná. Možnosť stravovania typu menu – obed - večera – cena 3,50 eur.

  Otváracie hodiny:
  Pondelok - Štvrtok: 9:00 hod. – 21:00 hod.
  Piatok: 9:00 hod. – 22:00 hod.
  Sobota: 10:00 hod. – 22:00 hod.
  Nedeľa: 10:00 hod. – 21:00 hod.
  V mesiacoch júl, august budú otváracie hodiny v piatok a sobotu predĺžené do 23:00 hod.

 • PARKOVANIE
  Parkovanie vozidiel, vlastných aj cudzích, zabezpečujeme na vlastnom parkovisku. Takže možnosť poškodenia alebo krádeže vozidla, ako aj prevážaného tovaru počas parkovania, hlavne cez víkendy, je týmto znížená na minimum. V prípade, že aj vy chcete bezpečne zaparkovať vaše vozidlo, či už naložené alebo prázdne, neváhajte a kontaktujte nás.
0907 898 649, 034/651 1312 Motorest Havran

JEDÁLNY LÍSTOK